Wsparcie i utrzymanie

W Mits wiemy, że samo stworzenie strony internetowej to tylko jeden z etapów w procesie budowania wizerunku firmy w Internecie. Podobnie sytuacja wygląda w przypadku tworzenia rozwiązań e-commerce. Bez działań dodatkowych, pozostawimy Klienta samemu sobie, zmuszając go do odkrywania potęgi Internetu na własną rękę. Część z takich osób zapewne sobie poradzi w mniej lub bardziej efektywny sposób ale czy nie można prościej?

Sam cyfrowy produkt to nie koniec przygody

Nasze wieloletnie doświadczenie pokazuje, że nawet najlepiej przygotowana aplikacja bez wiedzy na temat tego, jak ją wykorzystać w praktyce, może być skuteczna zaledwie w ułamku jej potencjału. W samym sklepie internetowym może istnieć kilka tysięcy stron produktowych, jednak jego użytkownik może nie mieć pojęcia, że szukany przez niego produkt jest dostępny. Co więcej, właściciel takiego sklepu może nawet nie wiedzieć, że ów użytkownik szukał produktu i go nie znalazł. A co to oznacza? Nic innego jak tylko stratę właściciela sklepu.

W Mits proponujemy wiele rozwiązań, eliminujących ten i wiele podobnych problemów. We współpracy z Klientem, definiujemy kluczowe dla niego cele, które chce realizować oraz optymalizujemy serwisy pod kątem popularnych wyszukiwarek. Co więcej, wdrażamy zaawansowaną konfigurację narzędzi analitycznych, pozwalających na:

  • monitorowanie ruchu na stronie
  • weryfikację skuteczności osiągania założonych celów
  • weryfikację wartości zrealizowanych zamówień oraz monitorowanie porzuconych koszyków
  • podgląd poruszania się użytkowników w aplikacji
  • testy A/B

Gwarancja stabilności systemu

Oprócz przygotowania analityki stron i optymalizacji pod kątem wyszukiwarek, oferujemy naszym klientom monitoring aplikacji oraz support powdrożeniowy. Dzięki takim rozwiązaniom mamy pewność, że ewentualne problemy serwerowe bądź wewnątrz aplikacji zostaną błyskawicznie wyeliminowane. Support z kolei zagwarantuje właścicielowi aplikacji, że jego pomysły odnośnie dalszego rozwoju zostaną prezycyjnie opisane i zaplanowane a następnie wdrożone.

Mits to przede wszystkim Twój Partner!

Jesteśmy świadomi, że wielu Klientów posiadających świetne pomysły, nie ma pełnej wiedzy technicznej dotyczącej istniejących na rynku rozwiązań. Dlatego właśnie wychodzimy naprzeciw z pomocną dłonią, oferując konsultacje techniczne. Analizujemy pomysł bądź istniejący już produkt, spisujemy potrzeby i cele Klienta, by następnie zaproponować możliwie najlepsze rozwiązanie.

Mam pomysł! Czy stać mnie na jego realizację?

W ramach naszych usług niejednokrotnie proponujemy budowanie tzw. MVP – minimalnie gotowego produktu do wprowadzenia na rynek. Jest to doskonały sposób na przekonanie się pomysłodawcy, czy jego założenia się sprawdzą po pojawieniu się na rynku. Dzięki temu rozwiązaniu i pracy w krótkich iteracjach, możemy z łatwością zweryfikować czy produkt idzie we właściwym kierunku. Po każdej iteracji pomysłodawca może zdecydować, czy chce kontynuować prace rozwojowe czy jednak pomysł okazał się błędem.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat usług wsparcia i utrzymania, napisz do nas lub zadzwoń. Jesteśmy do Twojej dyspozycji.

Usługi i technologie

Aktywne wsparcie aplikacji 24/7

Monitorowanie aplikacji

Konsultacje techniczne

Wsparcie UX

Jeśli potrzebujesz zespołu programistów, napisz do nas

Zarezerwuj spotkanie icon Zarezerwuj spotkanie