Case study

Wsparcie kreatywne dla marki Perła

Potrzeba

Perła to jeden z największych regionalnych producentów napojów alhokolowych w Polsce. Gama produktów Perła liczy kilkanaście marek. Firma eksportuje swoje produkty do całej Europy, Stanów Zjednoczonych, Australii, Rosji, a także Chile, Paragwaju, Ghany, Kamerunu czy Zambii. Perła posiada szeroko rozbudowany marketing i dociera do swoich Klientów wieloma kanałami m.in. ATL, BTL, reklamą bezpośrednią, sponsoringiem, poprzez organizację eventów, posiada także własne lokale oraz hotel. W związku z ogromem prac związanych z promocją i obsługa bieżących kampanii Perła wyszła z inicjatywą podzlecenia nam części prac graficznych i kreatywnych.

Usługi

Najważniejszym celem projektu jest sprawne i elastyczne wsparcie kreatywne w zakresie projektów graficznych i animacji do bieżących kampanii promocyjnych Perła Browary Lubelskie.

Product Design

  • Motion design
  • Filmy promocyjne
  • Animacje sponsorskie

Wsparcie i utrzymanie

  • Materiały do druku
  • Grafiki Social Media

Wsparcie graficzne

Wsparcie kreatywne materiałów promocyjnych Perły to szerokie spektrum gadżetów, plakatów, ulotek, kalendarzy. Każdy z realizowanych projektów jest efektem konsultacji i współpracy zespołu marketingu Perły z naszym zespołem kreatywnym. Wsparcie graficzne bazuje na aktualnie prowadzonych kampaniach promocyjnych; tworzone produkty są jednocześnie zgodne z regułami wytyczonymi w systemie identyfikacji wizualnej marki.

Potrzebujesz wsparcia kreatywnego?

Jeśli spodobał Ci się sposób, w jaki pracujemy, daj nam znać! Z przyjemnością przygotujemy darmową wycenę, którą otrzymasz w ciągu 2 dni roboczych.

Zarezerwuj spotkanie icon Zarezerwuj spotkanie