O Mits

Tworzymy dopracowane i skuteczne produkty cyfrowe

Projektujemy i wdrażamy aplikacje webowe i strony internetowe dla naszych klientów
z całego świata, kładąc nacisk na komunikację i płynną współpracę

Realizujemy projekty dla startupów i dojrzałych firm 
z całego świata

W Mits projektujemy cyfrowe rozwiązania, które na stałe zmieniają świat naszych Partnerów i ich klientów. Współpraca z nami zmieniła dotychczasowe podejście wielu ludzi w świecie consultingu, finansów, szkoleń, automotive czy nauki języków, wytyczając nowe, niezbadane dotąd ścieżki. Nam z kolei pozwoliła zdobyć bezcenną wiedzę, którą chętnie wykorzystujemy w kolejnych projektach.
Podziel się z nami swoim pomysłem i stwórzmy razem kolejny innowacyjny produkt!

Wartości Mits

Nasze wartości kształtują sposób, w jaki pracujemy z naszymi Partnerami. 
Dzięki nim, dostarczamy wyjątkowe projekty wspierane przez niezawodne i bezpieczne technologie.

Skupienie na detalach
Skupienie na detalach

Diabeł tkwi w szczegółach a dobry design jest niewidoczny. Lata doświadczenia pozwoliły nam przekonać się, że dopracowanie szczegółów jest podstawą do stworzenia produktu wysokiej jakości.

Płynny proces
Płynny proces

Każdy, kto brał udział w projekcie IT jest świadomy jak skomplikowane jest to przedsięwzięcie. Naszym głównym celem jest prowadzenie projektu w łatwy, przejrzysty i przyjazny sposób dla osób spoza branży IT.

Proaktywność
Proaktywność

Nasz sukces jest zawsze sukcesem klienta, dlatego przestrzegamy zasady pełnej otwartości. Konsultujemy, oferujemy i doradzamy na każdym etapie współpracy. Chcemy sukcesu!

12+

lat na rynku

170+

zrealizowanych projektów

1+

rok gwarancji na każdy projekt

200+

klientów z 7 krajów

Współpraca z Mits oznacza

Teczka

Wzrost skuteczności
 Twojej firmy

Dążymy do tego, aby usprawniać możliwie wiele elementów Twojej firmy. Automatyzacje, przyspieszanie procesów, optymalizacja kosztów czy zastępowanie ludzi przy powtarzalnych pracach algorytmami - to tylko niewielki fragment tego, w czym się specjalizujemy. Wdrażamy rozwiązania, które mają realny wpływ na pracę Twoją i Twojej firmy!

Większą wiedzę dotyczącą IT

Wiemy, że branża IT jest dość hermetyczna i czasem niezrozumiała. Naszym celem jest przybliżanie tego świata naszym Partnerom. Podczas współpracy wszystkie Twoje wątpliwości wyjaśnimy przystępnym językiem. Chcemy, aby Twoje decyzje, oprócz zaufania do nas, bazowały także na Twoim świadomym wyborze.

Mapa

Przejrzystość i otwartość na każdym etapie współpracy

Dbamy o to, aby każdy etap procesu realizacji projektu przebiegał maksymalnie przejrzyście. Dlatego też już na etapie wyceny otrzymasz od nas szczegółowy zakres prac, które oferujemy w ramach wyceny. Następnie, po każdym sprincie, omawiać będziemy postęp w projekcie oraz wspólnie decydować o tym, jakie kolejne zadania warto zrealizować w następnym etapie.

NAGRODY

Nasze osiągnięcia

Profesjonalne strony internetowe

CSSWinner Star

Profesjonalne strony internetowe

Ocena w Clutch 4.9/5

Profesjonalne strony internetowe

BESTCSS 2x Site of the Day

Profesjonalne strony internetowe

CSSReel Site of The Day

Porozmawiajmy

Możemy pomóc Ci przekuć Twój pomysł w realne przedsięwzięcie. Po prostu do nas napisz. Jeśli jesteś zainteresowany dołączeniem do naszego zespołu, nie czekaj. Cały czas szukamy talentów!!!

Zarezerwuj spotkanie icon Zarezerwuj spotkanie