W Mits wiemy, że aby świadczyć usługi najwyższej jakości, musimy stale poszerzać swoją wiedzę. Nowe technologie, języki, rozwiązania architektoniczne – to tylko niektóre aspekty naszej pracy, które zmieniają się z dnia na dzień.

Zdajemy sobie sprawę, jak trudne jest zdobycie zaawansowanej wiedzy dlatego też prócz projektowania i implementacji produktów cyfrowych dla naszych Klientów oferujemy także szkolenia techniczne z tematyki, w której czujemy najlepiej. Programowanie, projektowanie interfejsów, architektura systemu, testowanie aplikacji – to tylko wybrane przykłady oferowanych przez nas szkoleń. Początkującym umożliwiamy zapoznanie się z najlepszymi narzędziami, pomagamy stawić czoło najpopularniejszym problemom na początkowym etapie kariery. Zaawansowanym natomiast pokazujemy techniczne niuanse, zmieniające perspektywę na skomplikowane dotychczas zagadnienia.

Nasz zespół specjalizuje się w zaawansowanych szkoleniach o następującej tematyce:

  • Framework Symfony
  • Tworzenie Rest API i korzystanie z endpointów
  • Projektowanie interfejsów
  • Testowanie aplikacji – funkcjonalne i jednostkowe
  • Tworzenie Single Page Applications przy pomocy nowoczesnych Frameworków JS
  • Product design
  • Elasticsearch
  • Systemy kolejkowe

Ponadto, prowadzimy także szkolenia dla początkujących. Zakres tematyczny obejmuje zagadnienia, pozwalające początkującym na stworzenie własnej strony internetowej w oparciu o jeden z popularnych systemów zarządzania treścią.

Częstotliwość i intensywność oferowanych przez nas szkoleń jest zróżnicowana i dostosowana do poziomu uczestników. Staramy się organizować kilka szkoleń dla różnych poziomów doświadczenia a poziom każdego uczestnika określamy na podstawie indywidualnej oceny.

Tworzone przez nas kursy gwarantują zdobycie wiedzy pozwalającej tworzyć aplikacje internetowe we własnym zakresie. Pokazujemy narzędzia zwiększające wydajność serwisów i wskazujemy sposób korzystania z nich w najbardziej efektywny sposób.

Jeśli interesuje Cię szkolenie w którymś z powyższych tematów, napisz do nas lub zadzwoń.

Jeśli potrzebujesz zespołu programistów, napisz do nas

Zarezerwuj spotkanie icon Zarezerwuj spotkanie