Skuteczne i niezawodne

Aplikacje dedykowane

Tworzymy atrakcyjne wizualnie i innowacyjne produkty internetowe,
które przynoszą wartość Tobie i Twoim klientom.

Czym są usługi tworzenia aplikacji dedykowanych?

Aplikacje dedykowane to rozwiązania, które pomogą Ci zarządzać Twoją firmą z dowolnego miejsca na świecie.

Narzędzia te przyspieszają procesy w Twojej firmie, usprawniają jej działanie a tym samym optymalizują koszty.

Aplikacje dedykowane są więc wirtualnym odwzorowaniem wszystkich elementów Twoich działań. Z jedną różnicą - działania te mogą być wykonywane automatycznie - bez konieczności udziału czynnika ludzkiego - oszczędzając najważniejszy zasób w biznesie - czas.

Aplikacje dedykowane – oprogramowanie dostosowane do Twoich potrzeb

Istniejące na rynku Systemy Zarządzania Treścią to przede wszystkim narzędzia umożliwiające tworzenie stron statycznych w określonej strukturze. CMSy oferują także możliwość zarządzania mediami czy aktualnościami a także umożliwiają personalizowanie elementów menu czy formularzy kontaktowych. Co jednak w przypadku, gdy firma prowadzi szkolenia, chce zbierać leady we własnym zakresie lub chce zamieścić na stronie moduł sieci swoich sklepów wraz ze szczegółami dotyczącymi każdego z nich? A jeśli proces w Twojej firmie jest tak złożony, że wymaga od Ciebie zastosowania zaawansowanych formuł, wysyłki danych do zewnętrznego narzędzia i wykonania szeregu kolejnych zautomatyzowanych zadań?

Tu do akcji wkraczają aplikacje dedykowane – rozwiązania, które tworzymy ściśle w oparciu o wymagania klienta. W chwili, gdy definiujemy potrzebę stworzenia niestandardowych modułów lub całych systemów, organizujemy warsztaty z Klientem, na których staramy się zrozumieć ideę biznesu oraz procesy, jakie w nim zachodzą. Członkowie zespołu (designerzy, ux-owcy oraz programiści) przeprowadzają wywiad z pomysłodawcą, na podstawie którego tworzona jest specyfikacja założeń projektowych. Ten kluczowy dokument pozwala następnie nakreślić wstępne makiety funkcjonalne. Te dwa kluczowe kroki pozwalają skonfrontować wyobrażenia Klienta na temat planowanego produktu z wizją zespołu odpowiedzialnego za wdrożenie projektu.

Mając nakreślony wspólny kierunek działań, następuje zdefiniowanie zadań na dużo większym poziomie szczegółowości oraz wskazanie zadań priorytetowych. Najczęstszą konsekwencją tych działań staje się określenie MVP – minimalnie działającego produktu, który umożliwia szybkie rozpoznanie, czy projekt ma sens i czy powinniśmy kontynuować prace nad dalszym jego rozwojem.

CZYTAJ WIĘCEJ

Wznieś swój biznes na wyższy poziom dzięki aplikacjom dedykowanym

Przez lata zrealizowaliśmy dziesiątki projektów w zakresie aplikacji dedykowanych.

Oto rozwiązania, jakie możemy dostarczyć Tobie i Twojej firmie.

Tarcza

Strefy Klienta

Klienci nie muszą więcej angażować Twoich pracowników w poszukiwaniu informacji, mając wszystko pod ręką. Transakcje, dokumenty, zgłoszenia, materiały, mechanizmy uprawnień - to tylko niektóre moduły, które zoptymalizują jakość obsługi. Wyróżnij się profesjonalizmem i nowoczesnym podejściem.

Dedykowane Aplikacje typu Marketplace

Jeśli interesuje Cię stworzenie miejsca, w którym wielu Twoich kontrahentów będzie miało możliwość sprzedaży swoich produktów, z przyjemnością podejmiemy się tego wyzwania! Tworzymy zaawansowane systemy aukcyjne, mechanizmy rozliczeń, dostaw i złożone mechanizmy płatności - jednorazowe ale i subskrypcyjne.

Dedykowane Aplikacje typu Marketplace

Jeśli interesuje Cię stworzenie miejsca, w którym wielu Twoich kontrahentów będzie miało możliwość sprzedaży swoich produktów, z przyjemnością podejmiemy się tego wyzwania! Tworzymy zaawansowane systemy aukcyjne, mechanizmy rozliczeń, dostaw i złożone mechanizmy płatności - jednorazowe ale i subskrypcyjne.

Kalendarz

Systemy zgłoszeniowe i rezerwacyjne

Te popularne moduły są doskonałym rozwiązaniem, gdy Twoja firma posiada świadczy usługi obsługi Klienta - reklamacje, usługi hotelarskie czy restauracyjne. Stwórz dla swoich klientów wygodne miejsce, w którym będą mogli spełniać wszystkie swoje biznesowe potrzeby przy pomocy kilku kliknięć.

Mapa

Aplikacje dla branży nieruchomości

Opracowujemy kompleksowe rozwiązania, dzięki którym będziesz w stanie bezproblemowo zarządzać statusem swoich nieruchomości na stronie internetowej i aplikacji mobilnej. Specjalnie dla Ciebie stworzymy kompleksowy CRM oraz opracujemy złożone prezentacje statusów sprzedaży mieszkań w interaktywnej formie.

Ikona kalkulator

Dedykowane aplikacje faktoringowe i finansowe

Dzięki doświadczeniu zdobytemu w realizacji projektów z branży FinTech, jesteśmy w stanie zautomatyzować także obsługę finansów w Twojej firmie. Moduły scoringowe, odczytywanie treści w dokumentach, automatyczne kojarzenie przelewów czy raporty to elementy, które znacząco usprawnią procesy w Twojej firmie.

Teczka

Rozwiązania dla firm doradczych i consultingowych

Obserwując zapotrzebowanie rynku na automatyzację procesów, tworzymy zaawansowane aplikacje dedykowane, które pozwalają zredukować liczbę generowanych dokumentów do absolutnego minimum i generują rekomendacje usprawnień. Wykorzystaj nasze elastyczne narzędzia aby usprawnić działania Twojej firmy i firm Twoich Klientów.

Mapa myśli

Systemy generowania ankiet i quizów

Przez lata, na potrzeby różnych projektów, opracowaliśmy wiele wariantów mechanizmów tworzenia ankiet i quizów. Zdobyliśmy doświadczenie, które możemy z pełnym przekonaniem zastosować w aplikacjach konkursowych, serwisach korporacyjnych, serwisach rozrywkowych i wielu innych aplikacjach dedykowanych.

i wiele więcej...

Jak tworzymy aplikacje dedykowane?
Skorzystaj ze sprawdzonego procesu

Skorzystaj z naszego sprawdzonego procesu tworzenia aplikacji dedykowanych. Zaufały nam dziesiątki firm z Warszawy i wielu innych lokalizacji.

Zrozumienie celu, planowanie prac nad aplikacją dedykowaną

Wiemy, że czynnikiem decydującym o sukcesie lub porażce Twojego projektu jest zrozumienie wszystkich niuansów z nim związanych oraz odpowiednie zaplanowanie prac. Dlatego też, przed przystąpieniem do prac projektowych, zadamy Ci dość dużo pytań i często sprowokujemy Cię do rozmów na tematy skrajnych przypadków użycia. Robimy to po to, by upewnić się, że w trakcie realizacji wdrożenia aplikacji dedykowanej, nie zostaniemy zaskoczeni logiką biznesową, która z dnia na dzień wywróci kierunek prowadzenia projektu (np. czynniki prawne czy inne, od nas niezależne).

Pytania te zresztą, podobnie jak i weryfikowanie zasadności ustaleń dotyczących planowanych rozwiązań, są stałym elementem naszej współpracy przy tworzeniu aplikacji dedykowanych. Realizując na przykład dedykowaną aplikację dla jednego z warszawskich Klientów, przekonaliśmy się, że „jedyną stałą rzeczą jest zmiana” – dostarczona na początku współpracy specyfikacja, po jej doprecyzowaniu, została zmieniona lub rozbudowana tak, jest w tej chwili co najmniej dwukrotnie większa.

Gdy idea aplikacji dedykowanej jest dla nas w pełni zrozumiała, przystępujemy do planowania harmonogramu sprintów tak, by jasne było (dla Ciebie i dla nas), jakich rezultatów należy spodziewać się w kolejnych etapach prac. Zgodnie z podejściem Agile, mając cały backlog prac przed oczami, to Ty decydujesz o tym, które elementy aplikacji powinny być realizowane w pierwszej kolejności, a które później.

CZYTAJ WIĘCEJ
aplikacje dedykowane plan

Testy, implementacja, znów testy. I tak w kółko.

Aplikacje dedykowane to wyjątkowo podatne na zmiany rozwiązania internetowe. O ile standardowe strony internetowe  są raczej niezmienne jeśli chodzi o ich architekturę, o tyle aplikacje dedykowane można porównać do budowy mostu. Istnieje przecież szereg prac, które muszą zostać wykonane aby most w ogóle nie spełniał swoją rolę – pozwalał na przemieszczanie się z jednego jego końca na drugi. Prace te są niejako rdzeniem projektu i muszą po prostu zostać wykonane niezależnie od tego, czy na moście ma znaleźć ścieżka rowerowa, latarnie, ławki czy inne udogodnienia. Przekładając to na aplikacje, musimy zadbać o bezpieczeństwo, mechanizmy logowania czy resetowania haseł. Musimy także stworzyć kluczowe moduły konfiguracyjne, które wykorzystywane będą w późniejszym etapie.

Mając gotowy rdzeń, musimy zadbać o to, by był on odpowiednio sprawdzony i odporny na dalsze zmiany. Do tego celu tworzymy testy automatyczne. Testy mają za zadanie sprawdzić czy zakładany proces realizowany jest w oczekiwany sposób. Aplikacje dedykowane powinny więc testy każdego scenariusza, który zachodzi w systemie: od logowania po skomplikowane mechanizmy obliczeniowe. Tworzenie testów automatycznych jest wyjątkowo istotne głównie z powodu wspomnianej wcześniej podatności na zmiany. Musimy bowiem mieć pewność, że dobudowując kolejne moduły, nie zmodyfikowaliśmy już istniejących w takim stopniu, że przestały one realizować założone procesy.

Dlaczego jeszcze testy automatyczne są tak ważne dla aplikacji dedykowanych (choć nie tylko dla nich)? Głównie ze względu na czas ich przeprowadzania. Wszystkie scenariusze testowe mogłyby przecież być wykonywane przez testerów manualnych. Problemem jednak staje się liczba scenariuszy w momencie dobudowywania kolejnych modułów – należy sprawdzić wszystkie dotychczas opracowane scenariusze a ponadto zweryfikować nowe dla tego modułu. Dla przykładowych 15 modułów aplikacji dedykowanej tester manualny musiałby co najmniej 15 razy zweryfikować moduł pierwszy, potem 14 razy moduł drugi itd. Straszne marnowanie czasu! Automat natomiast będzie w stanie wszystkie moduły przetestować w ciągu kilkudziesięciu sekund.

CZYTAJ WIĘCEJ
Testy implementacja

Review, sprinty, deployment, zmiany – standardy aplikacji dedykowanej

Jak wspomnieliśmy już wcześniej, dedykowane aplikacje charakteryzują się dużą zmiennością we wdrożeniu. Dlatego też po każdym sprincie wdrożenie jest weryfikowane wspólnie z Tobą tak, abyśmy mieli pewność, że idziemy w dobrym kierunku. Zaakceptowane przez Ciebie zadania zostają przygotowane do automatycznej publikacji na serwerze, pozostałe wracają do kolejki prac.

Często zdarza się, że po sprincie dowiadujemy się, że w międzyczasie Klient rozmawiał z potencjalnymi użytkownikami i chciałby dodać jeszcze kolejne funkcje, tak szybko jak to tylko możliwe. Na szczęście, dzięki podejściu iteracyjnego, możemy przesunąć zaplanowane wcześniej zadania na później kosztem tych właśnie, kluczowych dla potencjalnego Użytkownika, funkcji.

Standardy aplikacji dedykowanej
Prev
Next

Aplikacje dedykowane - przykłady

W Mits, jesteśmy dumni ze sposobu, w jaki dostarczamy jakościowe aplikacje
dedykowane dla naszych Klientów. Wiemy, że jesteśmy w stanie sprostać
nawet najtrudniejszym wyzwaniom projektowym.

Aplikacja dedykowana CBC

Serwis korporacyjny wraz z dedykowaną Strefą Klienta CBC Poland

Full Stack Development & UI Design, SEO

Technologie: Symfony, JS, SASS, Adobe XD

Aplikacja dedykowana - elearning

Dedykowana aplikacja e-learningowa SpeakUp

Full Stack Development, UI Design, DevOps

Technologie: Figma, Symfony, Yii2, Azure, RabbitMQ, VueJS

dedykowana aplikacja e-commerce marketplace

Dedykowana aplikacja e-commerce - Marketplace motoryzacyjny

Full Stack Development & UI Design, DevOps, SEO

Technologie: Symfony, Figma, VueJS, Elasticsearch, RabbitMQ

Strona internetowa nieruchomości strefa klienta

Dedykowany serwis korporacyjny dla branży nieruchomości ze strefą klienta

Full Stack Development, UI Design

Technologie: Symfony, Figma, VueJS, ThreeJS, RabbitMQ, Elasticsearch

Technologie, które pomagają osiągać Twoje cele

W naszych projektach wykorzystujemy najskuteczniejsze rozwiązania,
które szybko i efektywnie pozwolą zrealizować projekt dla Ciebie.
Zobacz, jakie technologie pomagają nam budować cyfrowe produkty.

Umów się na bezpłatną konsultację.

Najczęściej zadawane pytania dotyczące aplikacji dedykowanych

Czy tworzycie dedykowane aplikacje tylko w Warszawie?

Nie, nie jesteśmy żaden sposób ograniczeni lokalizacją Nasi klienci to zarówno startupy z Holandii ale także firmy z Irlandii, USA czy Polski.

Ile czasu zajmuje stworzenie dedykowanej aplikacji?

Czas wdrożenia dedykowanej aplikacji jest uzależniony od zakresu. Do uruchomienia wersji MVP potrzebne jest jednak zazwyczaj od 2 miesięcy do nawet roku.

Ile wynosi gwarancja na wykonanie dedykowanej aplikacji?

Standardowa gwarancja proponowana przez nasz zespół to 12 miesięcy od momentu podpisania protokołu odbioru. Istnieje jednak możliwość przedłużenia gwarancji.

Jak wygląda kwestia bezpieczeństwa przygotowywanych aplikacji dedykowanych?

Wszystkie realizowane przez nas aplikacje dedykowane (i nie tylko one) piszemy mając świadomość występowania zagrożeń z listy OWASP. Korzystając z wspomnianych wcześniej frameworków i bazując na swoim doświadczeniu, kładziemy bardzo duży nacisk na eliminowanie wszystkich potencjalnych zagrożeń.

Czy przeprowadzacie szkolenie z korzystania z aplikacji dedykowanej?

Oczywiście tak. Wiemy, że aplikacja dedykowana może przebyć długą drogę od projektu graficznego do odbioru, dlatego też na każdym etapie służymy wsparciem w zakresie korzystania z tworzonych przez nas aplikacji.

Czy przygotowujecie dokumentację techniczną aplikacji?

Tak, przygotowujemy. Dokumentacja tworzona jest automatycznie (dokumentacja kodu) ale też opisujemy procesy i logikę systemu w oddzielnych dokumentach. Są to jednak prace opcjonalne.

Zarezerwuj spotkanie icon Zarezerwuj spotkanie