Case study

Wsparcie UX/UI dla irlandzkiej agencji

Potrzeba

W 2015 roku nawiązaliśmy współpracę z Hubertem – szefem madbit – agencji specjalizującej się we wdrażaniu innowacyjnych rozwiązań e-commerce w Irlandii. Hubert miał zespół programistów, ale nie miał solidnych usług projektowych. Naszym zadaniem było stałe wsparcie procesu wdrożenia w zakresie UX i UI. Pomagaliśmy również w projektach graficznych i projektach brandingowych, w tym własnej marki madbit.

Usługi

Strony i aplikacje internetowe

  • User experience i user interface dla strony madbit
  • Prezentacja workflow and procesu współpracy
  • Prezentacja Case study

Wsparcie i utrzymanie

  • Projekt strony pod desktop i mobile
  • Przepływy użytkowników
  • Makiety i UX

Strona internetowa Madbit

Strona internetowa madbit wymagała gruntownej przebudowy. Głównym celem stworzenia nowej wersji strony było przedstawienie case study i pokazanie użytkownikom, jak wygląda proces współpracy. Przed rozpoczęciem prac właściwych przeprowadziliśmy badania, które pozwoliły nam zdefiniować

ścieżki przepływu użytkownika i stworzyć strukturę strony. Na jego podstawie opracowaliśmy funkcjonalne makiety i zbadaliśmy sens użycia określonych elementów. Oprócz implementacji interfejsu użytkownika zaprojektowaliśmy wiodące animacje na stronie głównej.

Wsparcie UX / UI

Przez ostatnie kilka lat projektowaliśmy fajne rzeczy dla klientów i partnerów Madbit. Sprawdź je.

Renderville

Renderville to studio architektoniczne z siedzibą w Dublinie w Irlandii specjalizujące się w projektowaniu najwyższej jakości renderowanych obrazów 3D CGI oraz animacji wizualizacji architektonicznych i wewnętrznych.
Renderville

MyWheels.ie

MyWheels.ie zapewnia konsumentom w Irlandii sprawdzanie historii pojazdów o najlepszej wartości. Udostępniają, aby uzyskać dostęp do najbardziej kompletnych i aktualnych dostępnych informacji
MyWheels.ie

CoCreate

CoCreate to coworkingowe, progresywne środowisko pracy dedykowane niezależnym projektantom, programistom i artystom.
CoCreate
Prev
Next
Rezultat
Za każdym razem załoga Mits dostarczała znakomite wyniki, na czas i w ramach założonego budżetu, nawet w przypadku długoterminowych projektów trwających 12 miesięcy lub dłużej. Mits cechuje nie tylko bardzo profesjonalne podejście do swoich obowiązków, ale także miła i sprawna współpraca.
Pozytywna opinia o software house Mits od Madbit

Hubert Szyperski

CEO, Madbit ltd.

Poszukujesz podobnej współpracy?

Jeśli spodobał Ci się sposób, w jaki pracujemy, daj nam znać! Z przyjemnością przygotujemy darmową wycenę, którą otrzymasz w ciągu 2 dni roboczych.

Zarezerwuj spotkanie icon Zarezerwuj spotkanie