Kariera

Project Manager

Mits linia

Requirements

  • Doświadczenie w zarządzaniu projektami IT oraz pracy z klientami B2B
  • Samodzielność, odpowiedzialność, terminowość.
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Znajomość aplikacji do zarządzania projektami; Jira/Trello

Nice to have:

  • Doświadczenie w zarządzaniu ludźmi
  • Podstawy WordPressa, znajomość aplikacji typu Invision, Avocode
  • Znajomość metodyki Scrum / Kanban
  • Znajomość obecnych trendów graficznych i webowych

Twoje obowiązki

  • Zarządzanie projektami i rozdzielanie zadań odpowiednim pracownikom i freelancerom
  • Kontakt z klientem I uzyskiwanie informacji na temat projektów
  • Tłumaczenie developerom zadań oraz zakresu pracy – przygotowanie briefu
  • Sprawdzanie poprawność wykonywanych zadań
  • Sporządzanie raportów i prezentacja wyników
  • Nadzorowanie pracy zespołu
  • Tworzenie wycen dla Klientów

Nasza oferta

MIEJSCE Lublin / Zdalnie
WYNAGRODZENIE 5000 - 8000 PLN

Budżet na konferencje

Najlepsze oprogramowanie i narzędzia

Możliwość pracy zdalnej

Elastyczne godziny pracy

Płatne urlopy

Zimne i gorące napoje

Przestrzeń chillout i imprezy

Miejsce przyjazne zwierzętom

Dogodna lokalizacja
Dołącz do nas
Zarezerwuj spotkanie icon Zarezerwuj spotkanie