Aplikacje mobilne

Szybki i wygodny dostęp do Twoich produktów

W Mits pomagamy sprawić, że każda z Twoich usług może być dostępna z dowolnego zakątka świata. W czasach, gdy telefon to nie tylko rozmowy głosowe ale także gps, wiadomości, zdjęcia, filmy, kalendarz i dziesiątki innych aplikacji, musimy na bieżąco monitorować sytuację naszego biznesu w przejrzystej formie.

Na przestrzeni lat, nasz zespół tworzył wiele inspirujących aplikacji mobilnych. Aplikacje zakupowe, poligraficzne, systemy CRM, aplikacje konkursowe – te i wiele więcej produktów znalazło uznanie w oczach naszych klientów i ich użytkowników.

Nasze wdrożenia przygotowujemy zarówno w postaci aplikacji natywnych jak i hybrydowych. Oznacza to, że bez względu na to, jaki system operacyjny na urządzeniu posiada Twój potencjalny Klient, aplikacja bez przeszkód wyświetli wszystkie informacje, jakie chcesz mu pokazać.

Przygotowujemy także coraz popularniejsze Progressive Web Applications. Dzięki temu rozwiązaniu możesz stworzyć “aplikację mobilną”, która w zachowaniu bardzo przypomina aplikacje dedykowane, jednak czas jej wdrożenia jest zdecydowanie krótszy.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat na temat naszych usług mobilnych, napisz do nas lub zadzwoń. Jesteśmy do Twojej dyspozycji.

Usługi i technologie

Progressive Web Applications (PWA)

Aplikacje natywne

Jeśli potrzebujesz zespołu programistów, napisz do nas

Zarezerwuj spotkanie icon Zarezerwuj spotkanie