Tworzenie stron internetowych

Od wizytówki po zaawansowane aplikacje

Trzymamy rękę na pulsie, aby tworzone przez nas strony internetowe były nie tylko wizytówką Klienta w Internecie ale także realizowały postawione przed nimi cele sprzedażowe. Wiemy, że dobrze zrealizowany serwis internetowy pomaga zaistnieć w świadomości klienta dużo efektywniej niż jakiekolwiek “tradycyjne” rozwiązanie.

Nasz zespół ekspertów wspiera Klientów na każdym etapie projektu. Pomagamy rozpoznać potrzeby firmy oraz doradzamy na etapie definiowania celów. Sugerujemy nowoczesne i sprawdzone rozwiązania – zarówno pod kątem użyteczności stron internetowych jak i pod względem wydajności infrastruktury.

Wiemy też, że strona www to często jedynie początek drogi. Oferujemy więc także rozwiązania e-commerce: sklepy internetowe czy systemy zarządzania relacjami z klientami (CRM). Instalujemy i konfigurujemy zewnętrzne narzędzia do lepszego monitoringu zachowań użytkowników w serwisach Klienta. Sprawiamy, że nasz Klient jest świadomy wszystkich zdarzeń zachodzących w jego internetowym biznesie.

A gdy istniejące rozwiązania (sklepy czy podstawowe strony internetowe) nie wystarczają, potrafimy rozpoznać potrzeby naszych Klientów i zaproponować przygotowanie aplikacji dedykowanych. Systemy szkoleniowe, marketplace’y, narzędzia obiegu dokumentów, systemy do zarządzania sieciami dystrybucji, zaawansowane serwisy reklamacyjne – to tylko niektóre przykłady produktów cyfrowych, które mieliśmy przyjemność przygotowywać.

Chcemy, aby certyfikaty potwierdzające nasze umiejętności nie były tylko papierkami, dlatego uważamy, że zdobytą wiedzą należy się dzielić. Oprócz naszych ogólnodostępnych wpisów na blogu, pomagamy rozwijać się innym: prowadzimy szkolenia – zarówno techniczne jak i miękkie.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat na temat naszych usług, napisz do nas lub zadzwoń. Jesteśmy do Twojej dyspozycji.

Usługi i technologie

Jeśli logo Twojej firmy było stworzone w MS Paint, napisz do nas

Strony internetowe Lublin

Something went wrong

Probably Charles broke something.
Please try again. Sorry!