Ogólne

Mits w gronie najlepszych polskich firm w kategorii WebDesign

Odznaka Clutch - Top WebDesign 2021 przyznana Mits

To wielka satysfakcja i duma znaleźć się w najlepszej dziesiątce firm IT w kategorii Top Poland WebDesign w aktualnym zestawieniu serwisu Clutch.co🔥💪🏻. To też ogromna zasługa dla naszych Klientów i współpracowników, którzy docenili poświęcenie i czas jaki włożyliśmy w realizacji ich kolejnych projektów. Dziękujemy za to wyróżnienie i już nie możemy doczekać się kwietnia kiedy to odbędzie się coroczne wyłonienie i przyznanie “Uznań Clutcha” dla naszego regionu. Trzymajcie kciuki!🤞🏻

Czym jest Clutch?

Clutch to najbardziej ceniony na całym świecie serwis z bazą firm z branż kreatywnych oraz IT. Swoje profile znajdują tutaj m.in. agencje marketingowe, software house’y, studia brandingowe, które mogą zaprezentować siebie oraz usługi w blisko dziesiątkach kategorii. To co jest największą zaletą, a także znakiem rozpoznawczym serwisu to dość wiarygodny i rzetelny sposób pozyskiwania informacji o działalności firm. Na pozycję w rankingach poszczególnych kategorii największy wpływ ma współczynnik “Ability to Deliver”, który wyliczany jest na podstawie:

  • Referencji i recenzji – to pozyskiwane drogą telefoniczną lub kwestionariuszową informacje o projekcie bezpośrednio od Klienta. Klient opisuje współpracę z firmą, zakres (co ma bezpośredni wpływ na ranking w danej kategorii np WebDesign) i ocenia ją w kilku kryteriach, które wpływają na finalną ocenę.
  • Doświadczenie – Clutch ocenia portfolio firmy, wielkość projektów oraz ich złożoność, a także rodzaj i wielkość Klientów dla których firma pracowała
  • Pozycja na rynku – tutaj weryfikowana jest pozycja firmy poprzez ocenę jej działalności w social media, na stronie internetowej, udział w wydarzeniach branżowych czy też zdobyte nagrody i wyróżnienia.

Ostatnie, ale najważniejsze: feedback

Feedback zbieramy ciągle: każdy sprint, każda iteracja jest dla na źródłem do weryfikacji procesów, zastanowienia się nad poprawieniem nieefektywnych działań czy błędów. Rzadko kiedy zbieramy informacje całościowo o projekcie, dlatego największą wartością płynąca z bycia na Clutchu jest feedback od naszych Klientów. To dzięki niemu możemy spojrzeć z jego perspektywy na realizację, przeanalizować proces z większego dystansu i budować Płynny proces, który jest jedną z trzech najważniejszych wartości Mits. Jeśli jesteście ciekawi co piszą i jak nas widzą marki z którymi współpracowaliśmy, koniecznie zajrzyjcie na Profil Mits do sekcji Reviews.

Udostępnij

Author

Tomasz Gawłowski
Tomasz Gawłowski CEO, Co-Founder

POPRZEDNI POST Jak przygotować się do przeprojektowania strony internetowej?
NASTĘPNY POST Mits wyróżnione przez TechReviewer

Porozmawiajmy

Możemy pomóc Ci przekuć Twój pomysł w realne przedsięwzięcie. Po prostu do nas napisz. Jeśli jesteś zainteresowany dołączeniem do naszego zespołu, nie czekaj. Cały czas szukamy talentów!

POPRZEDNI POST Jak przygotować się do przeprojektowania strony internetowej?
NASTĘPNY POST Mits wyróżnione przez TechReviewer
Strony internetowe Lublin

Something went wrong

Probably Charles broke something.
Please try again. Sorry!