Wsparcie i utrzymanie

Wsparcie powdrożeniowe

Nasz zespół, oprócz profesjonalnej realizacji serwisów internetowych, zaawansowanych aplikacji e-commerce, oferuje fachowe doradztwo. Klienci, z którymi współpracujemy, nigdy nie są pozostawieni sami sobie: przygotowujemy dla nich analizę niezbędnych prac, przedstawiamy plan i harmonogram wykonywanych zadań oraz komunikujemy się na każdym etapie projektu.

Wdrożenie strony zakończone. Co dalej?

Gdy cały proces projektowania i wdrażania strony www (lub dowolnego innego produktu cyfrowego) został zakończony, Klient ma prawo czuć się przytłoczony ogromem funkcjonalności, jakie zostały przygotowane w ramach usługi. Jesteśmy świadomi, że naszą wiedzą powinniśmy służyć naszemu partnerowi zarówno na etapie tworzenia jak i po zakończeniu projektu.

W ramach realizowanych przez nas projektów cyfrowych oferujemy dwunastomiesięczną gwarancję na wdrożenie. Dodatkowo, na życzenie Klienta, wprowadzamy dodatkowe usługi polegające na szkoleniu pracowników firmy z zarządzania nowo utworzonym produktem. Jesteśmy świadomi także faktu, że w miarę użytkowania aplikacji Klient uświadamia sobie o kolejnych elementach, które może usprawnić. Dlatego też w ramach usługi wsparcia powdrożeniowego oferujemy dostępność naszego zespołu w zadeklarowanym przez Klienta wymiarze godzinowym. Gwarantujemy w ten sposób, że nasz partner traktowany jest priorytetowo a jego potrzeby jesteśmy w stanie realizować w możliwie krótkim czasie.

Oferujemy także dodatkowe usługi SLA, które gwarantują dostępność programistów z ustalonym wcześniej czasem reakcji na zgłoszenie. W tym celu korzystamy z najpopularniejszych na rynku narzędzi do zarządzania zgłoszeniami. Pozwalają one w przejrzysty sposób prezentować postęp prac nad poszczególnymi zadaniami.

Pozostałe usługi realizowane w ramach wsparcia powdrożeniowego:

  • dedykowany opiekun
  • monitorowanie aplikacji
  • testy obciążeniowe
  • cykliczne testy automatyczne
  • administracja serwerami

i wiele innych.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat usługi wsparcia powdrożeniowego, napisz do nas lub zadzwoń.

Jeśli potrzebujesz zespołu programistów, napisz do nas

Zarezerwuj spotkanie icon Zarezerwuj spotkanie