Aplikacje e-commerce

Pod pojęciem e-commerce kryje się bardzo szeroki zakres usług. Najogólniej mówiąc, jest to realizacja zamówień produktów i usług z wykorzystaniem kanałów internetowych. Zagłębiając się nieco bardziej w temat, możemy wyróżnić tu sklepy internetowe, porównywarki cenowe, marketplace’y czy hurtownie. Każdy ze wspomnianych produktów może być mniej lub bardziej rozbudowany, wzbogacony o rozmaite integracje. Do głównych funkcjonalności wzbogacających produkty e-commerce należą:

  • moduły płatności online
  • integracje z firmami kurierskimi
  • integracje z systemami do zarządzania stanami magazynowymi
  • integracje z systemami fakturującymi

Aplikacje e-commerce przygotowywane są w oparciu o grupy docelowe Klientów: biznes dla biznesu, biznes dla konsumenta, konsument dla konsumenta i konsument dla biznesu. Po zapoznaniu się z podstawowymi założeniami projektu, zespół przygotowuje szczegółowy plan działania i określa charakter planowanego serwisu. Dzięki temu mamy pewność, że każda aplikacja e-commerce wychodząca spod szyldu Mits jest unikalna i skrojona na miarę potrzeb Klienta.

Sklepy internetowe

Najpopularniejsze rozwiązanie e-commerce. W zależności od liczby sprzedawanych produktów, korzystamy z rozwiązań opensource lub decydujemy o konieczności tworzenia rozwiązań dedykowanych. Dodatkowo, jeśli istotne jest zaawansowane wyszukiwanie produktów implementujemy dodatkowe silniki wyszukiwania. Przez lata zrealizowaliśmy dziesiątki sklepów przygotowanych w oparciu o: Wooommerce, Prestashop, Magento czy Sylius.

Marketplace

Rosnący w siłę typ aplikacji e-commerce. Serwis tego rodzaju skupia w sobie wielu sprzedawców i pozwala na jednorazowe zakupy od każdego z nich. Ze względu na swój charakter serwis oferuje bardzo szeroki wachlarz produktów a także umożliwia realizację zakupów od wielu dostawców w jednym, prostym koszyku. Upraszcza też znacząco realizację płatności za zakupione produkty, pozostawiając kwestię rozliczeń ze sprzedawcami właścicielom marketplace’u.

Jeśli logo Twojej firmy było stworzone w MS Paint, napisz do nas

Strony internetowe Lublin

Something went wrong

Probably Charles broke something.
Please try again. Sorry!