CASE STUDY

Wsparcie kreatywne dla Perła Browary Lubelskie

Modele 3D Lublin, Warszawa
Identyfikacja wizualna Lublin

PERŁA HEADQUATTERS

Potrzeba

Perła to jeden z największych regionalnych producentów napojów alhokolowych w Polsce. Gama produktów Perła liczy kilkanaście marek. Firma eksportuje swoje produkty do całej Europy, Stanów Zjednoczonych, Australii, Rosji, a także Chile, Paragwaju, Ghany, Kamerunu czy Zambii.

Perła posiada szeroko rozbudowany marketing i dociera do swoich Klientów wieloma kanałami m.in. ATL, BTL, reklamą bezpośrednią, sponsoringiem, poprzez organizację eventów, posiada także własne lokale oraz hotel. W związku z ogromem prac związanych z promocją i obsługa bieżących kampanii Perła wyszła z inicjatywą podzlecenia nam części prac graficznych i kreatywnych.

Usługi

Najważniejszym celem projektu jest sprawne i elastyczne wsparcie kreatywne w zakresie projektów graficznych i animacji do bieżących kampanii promocyjnych Perła Browary Lubelskie.

aplikacje internetowe Lublin

Motion Design

  • Promotional videos
  • Sponsorships animations
systemy zarządzanie treścią Lublin

Graphic support

  • Print materials
  • Social Media graphics
Strony internetowe Warszawa
Strony www Warszawa

Animacje

W ramach cyklicznych kampanii zrealizowaliśmy dla Perły ponad 15 krótkich animacji reklamowych wykorzystywanych na ekranach autobusów komunikacji miejskiej, w sklepach stacjonarnych oraz telebimach outdoorowych. Do produkcji animacji wykorzystaliśmy materiały dostarczone przez Klienta oraz te stworzone w naszym wewnętrznym studio fotograficznym. Postprodukcja została zrealizowana z wykorzystaniem Adobe Photoshop oraz After Effects.

Wsparcie graficzne

Wsparcie kreatywne materiałów promocyjnych Perły to szerokie spektrum gadżetów, plakatów, ulotek, kalendarzy. Każdy z realizowanych projektów jest efektem konsultacji i współpracy zespołu marketingu Perły z naszym zespołem kreatywnym. Wsparcie graficzne bazuje na aktualnie prowadzonych kampaniach promocyjnych; tworzone produkty są jednocześnie zgodne z regułami wytyczonymi w systemie identyfikacji wizualnej marki.

Animacje i modele 3d Lublin
Projektowanie identyfikacji wizualnej Lublin
Projektowanie graficzne Lublin
Animacje i modele 3d Lublin
Identyfikacja wizualna Lublin
Branding Lublin
Animacje Lublin, Warszawa

Potrzebujesz wsparcia kreatywnego?

Jeśli spodobał Ci się sposób, w  jaki pracujemy, daj nam znać!
Z przyjemnością przygotujemy darmową wycenę,
którą otrzymasz w  ciągu 2 dni roboczych.

Strony internetowe Lublin

Something went wrong

Probably Charles broke something.
Please try again. Sorry!