Wsparcie i utrzymanie

Pozycjonowanie - Optymalizacja pod wyniki wyszukiwania (SEO)

Właśnie zakończył się etap wdrożenia serwisu www. Strona internetowa zrobiona! Sklep przygotowany do sprzedaży! Sukces sprzedażowy puka do drzwi! Czy aby na pewno?

Pomimo tego, że strona www została przygotowana i na pierwszy rzut oka wszystko wygląda w porządku, wyszukiwarki internetowe nie patrzą na nią łaskawym okiem. Mijają dni, później tygodnie i miesiące a ruch na stronie nadal znikomy. Serwis “nie sprzedaje” mimo, że jest naprawdę efektowny. Dlaczego tak się dzieje?

Niejednokrotnie spotkaliśmy się z sytuacją, gdy zgłaszał się do nas klient właśnie z takimi doświadczeniami jak opisane wyżej. Dlaczego tak się działo? Setki firm zajmujących się tworzeniem stron, ogranicza się do “wyklikiwania” ich przez gotowe kreatory. Taka strona, pomimo nierzadko ładnego layoutu, jest bardzo mało wydajna. Obecne algorytmy wyszukiwarek (wśród których prym wiedzie Google), oprócz samych słów kluczowych na stronie, bierze pod uwagę kwestię wydajności oraz szereg innych czynników. W zespole Mits wiemy, że optymalizacja serwisu po zakończonym etapie wdrożenia (a najlepiej w jego trakcie), jest nie mniej istotna niż sam proces implementacji serwisu. Odpowiednia struktura kodu, precyzyjnie dobrane tagi html, w końcu konfiguracja serwera oraz instrukcji dla robotów – to tylko nieliczne spośród olbrzymiej liczby zadań do wykonania w trakcie pozycjonowania strony.

Zdajemy sobie sprawę z tego, że Klient jako potencjalny użytkownik serwisu i osoba odpowiedzialna za treści na nim zawarte, nie chce sobie zaprzątać głowy wszystkimi zagadnieniami z tym związanymi. Dlatego też, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom, przygotowujemy narzędzia do automatycznej optymalizacji plików graficznych, automatycznie generujemy niezbędne atrybuty w tagach, zabezpieczamy serwisy odpowiednimi certyfikatami bezpieczeństwa. Pamiętamy o wszystkim, o czym powinien pamiętać właściciel strony. Doradzamy dobór odpowiednich fraz oraz wskazujemy te, które nie są oczywiste a które mogą przynieść wspaniałe korzyści.

Aby zagwarantować najlepsze efekty, współpracujemy z najlepszymi copyrighterami. Wiemy, że w dzisiejszych czasach “content is king”, dlatego oprócz samego procesu wdrożenia oferujemy tworzenie treści, prowadzenie kanałów social media oraz kampanie reklamowe. Wierzymy, że kombinacja wszystkich tych narzędzi potrafi skutecznie wspomóc firmy w realizacji postawionych przez nie celów.

Jeśli interesuje Cię optymalizacja Twojego serwisu pod wyszukiwarki, napisz do nas lub zadzwoń.

Projekty w kategorii: Pozycjonowanie - Optymalizacja pod wyniki wyszukiwania (SEO)

Jeśli potrzebujesz zespołu programistów, napisz do nas

Zarezerwuj spotkanie icon Zarezerwuj spotkanie