KARIERA

UX/UI Designer

Wymagania

  • Minimum 2-letnie doświadczenie w realizacji komercyjnych projektów cyfrowych poparte portfolio
  • Doskonała znajomość narzędzi do tworzenia interfejsów i makiet: Figma / Sketch / Adobe XD
  • Bardzo dobra znajomość pakietu Adobe (głównie Photoshop i Illustrator).
  • Umiejętność definiowania i rozwiązywania celów biznesowych poprzez design
  • Umiejętność tworzenia klikalnych prototypów (Figma / Invision / Sketch)
  • Doświadczenie w pracy warsztatowej bezpośrednio z Klientem
  • Dobra znajomość języka angielskiego zarówno w mowie jak i piśmie
  • Samodzielność, odpowiedzialność, umiejętność zarządzania czasem i pracy w zespole.
Nice to have:
  • Umiejętność tworzenia animacji (After Effects, Principle etc)
  • Znajomość HTML5, CSS3, zasad budowania serwisów internetowych.
  • Doświadczenie w projektach prowadzonych zwinnymi metodykami (Scrum)
  • Umiejętność projektowania i przygotowywania projektów do druku

Twoje
obowiązki

  • Projektowanie makiet i interfejsów produktów cyfrowych: stron, sklepów, aplikacji webowych i mobilnych
  • Tworzenie klikalnych prototypów
  • Współpraca z zespołem projektowym, programistami oraz Klientami
  • Wsparcie zespołu w realizacji bieżących projektów graficznych

Nasza oferta

BIURO Lublin
WYNAGRODZENIE 4000 - 6000 PLN
Dodatkowo znajdziesz u nas kilka benefitów:

Budżet na konferencje

Najlepsze oprogramowanie i narzędzia

Możliwość pracy zdalnej

Elastyczne godziny pracy

Płatne urlopy

Zimne i gorące napoje

Przestrzeń chillout i imprezy

Miejsce przyjazne zwierzętom

Dogodna lokalizacja
Pokaż nam swoje portfolio i dołącz do nas
CV (TYLKO *.PDF, *.DOC, *.DOCX, *.PAGES)

Coś poszło nie tak

Strony internetowe Lublin

Something went wrong

Probably Charles broke something.
Please try again. Sorry!