KARIERA

Graphic Designer

Wymagania

  • Doświadczenie w realizacji profesjonalnych projektów graficznych print i digital.
  • Dobra znajomość pakietu Adobe ( głównie Photoshop, Ilustrator, In Design ).
  • Znajomość DTP i technik druku, umiejętność przygotowania materiałów do druku.
  • Doświadczenie w tworzeniu projektów graficznych do social media.
  • Współpraca z innymi członkami grupy projektowej przy realizacji zadań.
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • Samodzielność, odpowiedzialność, umiejętność zarządzania czasem.
Nice to have:
  • Znajomość oprogramowania do projektowania interfejsów: Figma, Sketch lub XD
  • Umiejętność tworzenia animacji
  • Znajomość HTML5, CSS3, zasad budowania serwisów internetowych.

Twoje
obowiązki

  • Projektowanie grafik na potrzeby serwisów internetowych oraz kanałów social media.
  • Projektowanie systemu identyfikacji wizualnych.
  • Udział w tworzeniu projektów serwisów internetowych i aplikacji webowych
  • Przygotowaniem materiałów do druku (ulotki, katalogi).

Nasza oferta

BIURO Lublin
WYNAGRODZENIE 3000 - 4000 PLN
Dodatkowo znajdziesz u nas kilka dodatkowych benefitów:

Budżet na konferencje

Najlepsze oprogramowanie i narzędzia

Elastyczne godziny pracy

Możliwość pracy zdalnej

Zimne i gorące napoje

Płatne urlopy

Przestrzeń chillout i imprezy

Miejsce przyjazne zwierzętom

Dogodna lokalizacja
Pokaż nam swoje portfolio i dołącz do nas
CV (TYLKO *.PDF, *.DOC, *.DOCX, *.PAGES)

Coś poszło nie tak

Strony internetowe Lublin

Something went wrong

Probably Charles broke something.
Please try again. Sorry!