Ogólne

Mits wyróżnione przez TechReviewer

Niezwykle miło mi jest poinformować, że na naszej ścianie z osiągnięciami przytwierdziliśmy kolejną ramkę z wyróżnieniem – i to nie byle jakim! Mits został wyróżniony na liście najlepszych developerów WooCommerce przez serwis Techreviewer.co

Lista liderów tworzona jest na bazie ekspertyz, doświadczenia, jakości oferowanych usług oraz niezawodności software house-ów. Analitycy Techreviewer zbierają dane o naszych usługach analizując zrealizowane projekty oraz referencje Klientów. Coroczne badania rynku liderów uplasowały nas na liście Top WooCommerce Developers 2021 pokonując tym samym ponad 600 innych firm. 

Dlaczego stosujemy WooCommerce?

WooCommerce to moduł e-commerce dedykowany najpopularniejszemu systemowi zarządzania treścią na świecie – WordPressowi. Tuż obok Syliusa jest najczęściej wykorzystywanym rozwiązaniem e-commerce stosowanym w Mits. Dzięki łatwości implementacji, częstych aktualizacjom oraz ogromnej bazie wspieranych gotowych rozwiązań jest skutecznym narzędziem do budowy małych i średnich sklepów internetowych. Szybkość wdrożenia to podstawowa zaleta, która pozwala nam przenieść zasoby i nacisk na stworzenie najlepszych możliwych i dopracowanych rozwiązań z zakresu UX oraz przetestowanie wielu ścieżek krytycznych.

O TechReviewer.co

Techreviewer to niezależna firma zajmująca się badaniami i analizami rynku IT. Platforma pomaga znaleźć najlepsze firmy świadczące wysokiej jakości usługi IT w zakresie wsparcia technicznego, rozwoju, integracji systemów, AI, Big Data i analizy biznesowej. W wyniku obiektywnej analizy rynku platforma Techreviewer wyłania najbardziej udane i wiarygodne firmy IT oraz wystawia najwyższe oceny w każdej z kategorii usług. Listy rankingowe Techreviewer pomagają organizacjom wybrać odpowiedniego partnera technologicznego do ich potrzeb biznesowych.


Gratulacje dla całego zespołu Mits! To dzięki Wam i sukcesywnie udoskonalanemu podejściu w realizacji codziennych zadań możemy osiągać co raz więcej. #makeitsmooth

Udostępnij

Author

Tomasz Gawłowski
Tomasz Gawłowski CEO, Co-Founder

POPRZEDNI POST Mits w gronie najlepszych polskich firm w kategorii WebDesign
NASTĘPNY POST Black hole. REST API and WORDPRESS

Porozmawiajmy

Możemy pomóc Ci przekuć Twój pomysł w realne przedsięwzięcie. Po prostu do nas napisz. Jeśli jesteś zainteresowany dołączeniem do naszego zespołu, nie czekaj. Cały czas szukamy talentów!

POPRZEDNI POST Mits w gronie najlepszych polskich firm w kategorii WebDesign
NASTĘPNY POST Black hole. REST API and WORDPRESS
Strony internetowe Lublin

Something went wrong

Probably Charles broke something.
Please try again. Sorry!